Detský tábor ČAROKRAJ – prvý krát do tábora

Patríte medzi rodičov, ktorí si kladú otázku kam s deťmi počas letných prázdnin, ale máte pochybnosti či už je Vaše dieťa pripravené na pobytový tábor? My Vám pomôžeme sa správne rozhodnúť na základe našich 9 ročných skúseností z detského tábora Čarokraj.

Detský tábor je aktivita, ktorú by žiadne dieťa počas leta nemalo vynechať. Náš detský tábor Čarokraj je tábor s bohatými aktivitami, vyváženým programom a garanciou zábavy v každom počasí pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 – 15+ rokov.

Kedy je ten správny čas na pobytový tábor?

Dokáže Vaše dieťa stráviť čas bez rodičov mimo domova a začleniť sa do kolektívu? Gratulujeme Vám vychovali ste samostatné dieťa, ktoré je pripravené na pobytový tábor už aj v 5 rokoch. V našich táboroch Čarokraj si už 5 ročné deti užijú tábor s priateľmi a s niektorými činnosťami im radi a ochotne pomôžu naši animátori. Z našich skúseností vieme a môžeme potvrdiť, že deti zvládajú tábory lepšie ako ich rodičia. Rodičia zahoďte obavy a podporte Vaše deti v ich osobnom rozvoji a samostatnosti.

Tábor je skvelý spôsob, ako efektívne vyplniť deťom čas počas letných prázdnin. Detské tábory Čarokraj sú miestom zábavy, zážitkov a nových priateľov. Je to tábor s rodinnou atmosférou, priateľskými animátormi, zodpovednou vedúcou a vyváženým programom. S nami Vás nič neprekvapí!

Ako pripraviť dieťa na tábor?

Rozprávajte sa s dieťaťom o tábore, spomeňte si na vlastné zážitky. Odpovedajte na jeho zvedavé otázky a ubezpečte ho, že ho čaká super dobrodružstvo a nemá sa čoho báť. Ukážte mu fotografie ubytovania, okolia, fotky z predošlých táborov, animátorov, nech si vytvára predstavy o novom dobrodružstve. Niekedy je dobré prihlásiť dieťa aj s kamarátom, aby obavy boli menšie.

Dohodnite sa, že raz alebo dva krát si do týždňa zavoláte počas siesty na táborové telefóny, nech nemá dieťa pocit, že ho stále kontrolujete. Pokiaľ ide dieťa prvý krát môžete poprosiť vedúcu, nech Vás informuje o Vašom dieťati aj mimo siesty. My máme s rodičmi pravidlo, že pokiaľ nevoláme my z Čaorkraja je všetko v najlepšom poriadku. Čím menšie sú Vaše obavy, tím spokojnejšie je Vaše dieťa.

Čarokraj najlepší tábor pre moje dieťa?

Letné prázdniny majú deťom priniesť nové zážitky, skúsenosti a priateľov. Je dobré ak dieťa počas leta má iné aktivity, v inom prostredí a s novými priateľmi, ako počas školského roka, lebo len osobným rozvojom dokáže rásť. Naše aktivity sú zamerané na rozvoj fantázie. Prečo?

„Rodičia deti s fantáziou môžu biť v živote kýmkoľvek, pretože tá im pomáha v živote rásť.“ Dali by ste si navrhnúť dom architektovi bez logického myslenia a fantázie, určite nie. Fantázia je dar, ktorý je potrebné rozvíjať.

Detský tábor Čarokraj plní tri funkcie:

Vzdelávaciu – vytvárame pre deti zmysluplné a zábavné aktivity pre tie najkrajšie zážitky. Deti si rozvíjajú fantáziu, motoriku, logické a kreatívne myslenie, získavajú rôzne zručnosti. Okrem toho majú rôzne športovo . dobrodružné aktivity zamerané na tímovú spoluprácu v rámci pravidiel Fair Play.

Ozdravnú – pre deti vyberáme prostredie, ktoré má priaznivý vplyv na ich zdravotný stav a imunitu. Trávia veľa času v prírode a na čerstvom vzduchu. Ponúkame aj 14 dňové pobyty, ktoré v horskom prostredí majú priaznivé účinky na imunitu detí.

Výchovnú – náš tábor je jedna veľká rodina a preto sa k nám deti radi vracajú. Máme priateľský prístup, oslovujeme sa krstnými menami, tikáme si a pomáhame si navzájom. Zodpovednosť a spoľahlivosť je našou prioritou. S nami sú deti v dobrých rukách.

Ako môžete prihlásiť Vaše dieťa do tábora?

Úplne jednoducho online na: https://free-time.sk/detske-tabory/online-prihlaska-tabor-carokraj/

Máte otázky?

Zavolajte nám a spýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma, získajte potrebné informácie 0905 873 481.