Detský tábor Čarokraj

pre deti od 5 – 15+ rokov

Detský tábor Čarokraj  – leto plné zážitkov  

OZ FREE TIME SK Vám ďakuje za dôveru v sezóne 2022 a určite Vás  nesklame ani v roku 2023. 
S nami Vás nič neprekvapí, zodpovednosť a spoľahlivosť je našou zárukou na leto bez obáv.  Už 8 rokov sú vaše-naše  deti v dobrých rukách.

VSTÚP DO SVETA FANTÁZIE!

Kamarát vítaj v Detskom tábore Čarokraj, kde „Fantázia nemá hranice“. Čarokraj je magické miesto plné zázrakov a nachádza sa v čarovnej prírode v národnom parku Nízke Tatry na Donovaloch. Ponúkame Ti 7/14 dňové pobyty, je len na tebe koľko dní zábavy si s nami užiješ. V Čarokraji každé ráno začína nové dobrodružstvo a to v každom počasí. Sme tábor s rodinnou atmosférou, priateľským prístupom a zodpovednými animátormi.

Kamarát pripravili sme pre Teba bohatý program plný prekvapení, zážitkov a čarovných okamihov. V kreatívnych dielňach s nami objavíš svoju fantáziu a naučíš sa vyrábať milé darčeky. Odomkneme dvere do sveta rozprávok a stopy hrdinov nás privedú k stratenému rozprávkovému pokladu. Obujeme si túlavé topánky a nájdeme tie najkrajšie pohľady na doliny Nízkych Tatier a potom si doprajeme relax vo vírivke. A to ani z ďaleka nie je všetko. Môžeš sa tešiť na rôzne hry, súťaže, kino, grilovačku, diskotéku, nových priateľov....... a malé prekvapenie. Zázraky sa dejú v každom ročnom období.

Naše tábory ponúkajú relax, ktorý prináša zdravie, šťastie, energiu a úsmev na perách. Tvorivá činnosť posilňuje sebavedomie, stimuluje hmatovú citlivosť, pôsobí relaxačne a rehabilitačne, rozvíja tvorivosť, estetické cítenie, uvoľňuje napätie. Umenie nie je len o talente, objav svoju fantáziu v Čarokraji. Učíme sa vnímať svet srdcom a tešiť sa z maličkostí.

Zážitky hrejú človeka pri srdci celý život. Na čo budeš spomínať Ty?

Neváhaj aj Ty môžeš vstúpiť stačí, ak máš od 5 – 15+ rokov a vyplníš si online prihlášku.

Vstúp do  sveta Fantázie a zaži čarovné leto plné zážitkov.

TERMÍNY

1. TURNUS 9. 7. - 15. 7. 2023 - 7 dní / 6 nocí VYPREDANÉ

2. TURNUS 9. 7. - 22. 7. 2023 - 14 dní / 13 nocí VYPREDANÉ

3. TURNUS 16. 7. - 22. 7. 2023 - 7 dní / 6 nocí VYPREDANÉ

4. TURNUS 30. 7. - 5. 8. 2023 - 7 dní / 6 nocí

MIESTO

DONOVALY  - PENZIÓN VODÁR

Horské stredisko Donovaly – je súčasťou národného parku NAPANT. Patrí k najznámejším centrám letnej a zimnej turistiky v Nízkych Tatrách. Obec Donovaly sa nachádza v nadmorskej výške 960 metrov na rozhraní pohorí. Veľká Fatra a Starohorské vrchy. Donovaly sú ideálnym miestom na oddych, doplnenie energie a pokoja v lone prírode s množstvom zážitkov.

Vybavenie strediska: 

Izby s vlastným sociálnym zariadením, nový interiér, jedáleň - domáca kuchyňa,  spoločenská miestnosť, futbal, šípky, relax centrum.

 

WIFI nepoužívame, rozprávame a bavíme sa spolu.

TEŠÍME SA NA TEBA!

Detský tábor Čarokraj, Free-time, Paverpol, Leto, Tvorenie, Fantázia nemá hranice, voľnočasové aktivity, Letný tábor, pre deti od 5 rokov, poklad, kino, Donovaly

PROGRAM

Detský tábor Čarokraj – program magických zážitkov aj na 14 dní:

  • Kreatívne workshopy –  s nami objavíš svoju fantáziu a vyrobíš si rôzne darčeky z rôznych materiálov, ktoré ti ostanú na pamiatku.
  • Obujeme si túlavé topánky a nájdeme najkrajšie pohľady na doliny Národného parku Nízkych Tatier.
  • Odomkneme dvere do sveta rozprávok a vyberieme sa po stopách strateného pokladu.
  • Operácia KaPoR  - kto vie ako na to?
  • Oprášime recepty starých mám a upečieme si voňavé medovníky.
  • Oddýchneme si a zrelaxujeme vo vírivke.
  • Objavíme čaro hviezdnej oblohy.
  • Vstup do rozprávky a zaži počas troch týždňov tri čarovné príbehy.
  • Môžeš sa tešiť na rôzne hry, súťaže, kino, grilovačku, diskotéku, nových priateľov....... a malé prekvapenie.                                                                    Zázraky sa dejú v každom ročnom období.

detský tábor Čarokraj darčekový poukaz
first moment zľava na detský táborkupón, Detský tábor Čarokraj, Free-time, Paverpol, Leto, Tvorenie, Fantázia nemá hranice, voľnočasové aktivity, Letný tábor, pre deti od 5 rokov, poklad, kino, Donovaly

PRÍSPEVOK:

7 dní  -  319€  /  14 dní  -  609€

7 dní / 14 dní ubytovanie – izby s vlastným sociálnym zariadením. Bonus pri 14 dňovom pobyte 1 deň Grátis.

5x denne strava (raňajky formou švédskych stolov.
Po dohode strava pre CELIATIKOV a iné potravinové alergie

Celodenný pitný režim

Denný animačný program s animátormi a lektormi

Odborná zdravotná starostlivosť

Poistenie

Výlety a vstupné

Táborové tričko s logom

Pomôcky a materiál na tvorenie

Vstup do relax centra – vírivka, sauna, bazén

Rezervujte si tábor do 30.3.2023 a získaj 10 € zľavu. Po potvrdení prihlášky pre akceptáciu zľavy potrebné uhradiť zálohu 100 € alebo plnú sumu za tábor do 10 dní.

rekreačný príspevok

VYUŽITE 55% PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU OD ZAMESTNÁVATEĽA                 NA VYSNÍVANÝ TÁBOR PRE VAŠE DIEŤA!

 

Sme pripravení na bezpečné tábory 2023

íRodičia, 

veríme, že máte veľa otázok,  či bude Vaše dieťa v tábore v bezpečí. My tieto otázky riešime každý rok a robíme opatrenia pre bezpečnosť Vašich ratolestí. Popasovali sme sa s nimi po minulé roky, aj teraz to zvládneme! Zodpovednosť je našou zárukou na leto bez obáv! Denne pracujeme, aby ste si oddýchli s vedomím, že v spolupráci s RÚVZ SR riešime všetky dôležité opatrenia k  bezpečnej ceste za zážitkami Vašich - našich detí. Flexibilne sa prispôsobujeme meniacim sa podmienkam a o zmenách Vás budeme včas informovať. Zdravie a bezpečnosť detí je našou prioritou Prajeme si, aby boli tábory naplnené  šťastnými a veselými deťmi.

Tábor je dôležitou súčasťou leta, ale aj výchovy dieťaťa. Deti potrebujú pohyb, smiech, krik a hlavne partiu kamarátov, s ktorou toto všetko budú môcť zažiť. Pred septembrovým nástupom do školy poďme spoločne opäť vtiahnuť deti do ich detského sveta, vyberte si z našej ponuky letných táborov. Nedovoľte, aby Váš strach (aj keď opodstatnený a rozumieme mu), obmedzil získané sociálne zručnosti Vášho dieťaťa a muselo si ich od začiatku budovať.

detský tábor hygienické opatrenia
DETSKÝ TÁBOR čAROKRAJ

Online prihláška

dievča ukazuje svoju kresbu na tábore

Dokumenty na stiahnutie

Detský tábor Čarokraj

Referencie

čAKÁME ŤA V ČAROKRAJI!

Nech sa páči, vstúp a vychutnaj si nové dobrodružstvá!