Detské tábory Čarokraj

pre deti od 5 – 15+ rokov

Detský tábor Čarokraj  – tábor, ktorý treba zažiť  

                                                        OZ FREE TIME SK Vám ďakuje za dôveru v sezóne 2023 a určite Vás nesklame ani v roku 2024.                                                      Vaša podpora a priazeň nás motivuje k tomu, aby sme sa ešte viac angažovali a snažili  prinášať len tie najkrajšie zážitky vaším deťom.

Kamaráti, máme skvelú správu!

Už vieme, kde sa tento rok uskutoční detský tábor Čarokraj! S radosťou vám oznamujem, že sme po dlhom hľadaní a pátraní konečne našli ideálne miesto pre naše letné dobrodružstvá. Na mape sme prehľadali s lupou každý kút Slovenska a pátranie nášho tímu bolo úspešné. S radosťou vám oznamujeme,  že sme našli čarovný penzión Bystrinka v srdci Nízkych Tatier, ktorý nás úplne očaril svojou polohou, magickou prírodou a príjemným prístupom.

                    Milí rodičia s nami Vás nič neprekvapí, zodpovednosť a spoľahlivosť je našou zárukou na leto bez obáv. Už 9 rokov sú vaše-naše deti v dobrých rukách.  Našou prioritou je zabezpečiť, aby každé dieťa zažilo nezabudnuteľné letné prázdniny.

                                                                                                        Dnes je ideálny deň poslať svoju prihlášku.

VSTÚP DO SVETA fantázie ZÁŽITKOV!

Vítame vás v detskom tábore Čarokraj,

kde sa každý deň začína nové dobrodružstvo, bez ohľadu na počasie. Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli stráviť čas v našom tábore Čarokraj a tešíme sa na to, že budeme súčasťou vašich letných zážitkov. Pripravili sme pre vás 7/14 dňové pobyty, aby ste si mohli vybrať. Je len na tebe koľko dní zábavy s nami zažiješ . Čarovné prostredie magickej prírody dopĺňa útulný interiér penziónu Bystrinka, chutná domáca strava a rodinná atmosféra. V kreatívnych dielňach, kde sa zapájame do tvorivých aktivít, objavujeme hlas našej fantázie, kreativity a premieňame ich na jedinečné darčeky pre našich najbližších. Tvorivosť je ako jemný hlas, ktorý čaká, aby sme ho počuli a dali mu priestor sa prejaviť. Kreativita je zázračný proces, ktorý nás spája s našou vnútornou silou a nekonečným potenciálom. Je to schopnosť vidieť svet z iného uhla pohľadu, preniknúť do hĺbky vecí a objavovať nové možnosti. Pre mňa osobne je kreativita zdrojom radosti a slobody, ktorá mi umožňuje vyjadriť svoje myšlienky, pocity a predstavy.

                                         "Kreativita nie je nič iné ako výsledok nekonečnej túžby poznať a objavovať. Je to schopnosť vytvárať niečo nové."

Vstúpime do sveta kúziel a rozprávok, ktorý nás zavedie k stratenému pokladu. S odvahou a túžbou po dobrodružstve si obujeme túlavé topánky a vyberieme sa objavovať čarovné miesta v Čarokraji.  Krok po kroku sa nám odhaľuje nový svet bohatý na tajomstvá a zázraky. Vírivka a sauna sú miestami, ktoré nám umožnia uniknúť od každodenných starostí a ponoriť sa do pokoja a pohody. A to ani z ďaleka nie je všetko. Môžeš sa tešiť na rôzne hry, súťaže, kino, grilovačku, diskotéku, priateľov a malé prekvapenie. Keďže tábor Čarokraj je miestom, kde sa stretávajú deti zo všetkých kútov Slovenska, môžeš sa tešiť na nových kamarátov a tvorenie spoločných zážitkov.

Zážitky hrejú človeka pri srdci celý život. Na čo budeš spomínať Ty?

Zážitky, ktoré si odnesieš z detského tábora Čarokraj, sú ako klenoty, ktoré nás hrejú pri srdci celý život. Každý deň na teba čaká nové dobrodružstvo, ktoré prináša radosť, šťastie a nezabudnuteľné spomienky. Táborové aktivity nám ponúkajú nielen relax, ale aj príležitosť posilniť naše zdravie, získať novú energiu a prebudiť v nás úsmev. Tvorivé činnosti, do ktorých sme sa zapájali, nám posilňujú sebavedomie, stimulujú hmatovú citlivosť, pôsobia relaxačne a rehabilitačne, rozvíjajú tvorivosť, estetické cítenie, uvoľňujú napätie.

Čarokraj je miesto, kde získaš zážitky a priateľstvá na celý život. Je to miesto, kde nuda nemá priestor a každý deň je plný nových dobrodružstiev a zábavy.

Chceš zažiť superleto, vyplň a pošli svoju prihlášku online!

Tešíme sa na Vás!

 

TERMÍNY

1. TURNUS 7. 7. - 13. 7. 2024 - 7 dní / 6 nocí

2. TURNUS 7. 7. - 20. 7. 2024 - 14 dní / 13 nocí

3. TURNUS 14. 7. - 20. 7. 2024 - 7 dní / 6 nocí

MIESTO

PENZIÓN BYSTRINKA – Národný park Nízke Tatry

Penzión Bystrinka je obklopený Národným parkom Nízke Tatry - ideálne miesto na oddych, doplnenie energie a pokoja v lone prírody. Nachádza sa v pokojnom prostredí obce Bystrá. Bystrá je centrom cestovného ruchu na južnej strane Chopka, túto skutočnosť vystihuje práve slogan "Srdce Nízkych Tatier". Čarokrásna príroda, okolité lesy a množstvo atrakcií ponúkajú svojim návštevníkom veľa očarujúcich zážitkov.

Vybavenie strediska: 

Ubytovanie – izby 2, 3, 4+ lôžkové s vlastným sociálnym zariadením, nový interiér. Jedáleň - domáca kuchyňa, vieme zabezpečiť aj stravu pre deti s potravinovými alergiami. Športové možnosti – bedminton,  futbal, trampolína, volejbal, relax centrum, šípky. Iné – kongresová miestnosť.

WIFI nepoužívame, rozprávame a bavíme sa spolu.

TEŠÍME SA NA TEBA!

youtube-video-thumbnail

PROGRAM

Detský tábor Čarokraj – program magických zážitkov aj na 14 dní:

  • Kreatívne workshopy –  s nami objavíš svoju fantáziu a vyrobíš si rôzne darčeky z rôznych materiálov, ktoré ti ostanú na pamiatku.
  • Obujeme si túlavé topánky a nájdeme najkrajšie pohľady na doliny Národného parku Nízkych Tatier.
  • Odomkneme dvere do sveta rozprávok a vyberieme sa po stopách strateného pokladu.
  • Operácia KaPoR  - kto vie ako na to?
  • Oprášime recepty starých mám a upečieme si voňavé medovníky.
  • Oddýchneme si a zrelaxujeme vo vírivke.
  • Objavíme čaro hviezdnej oblohy.
  • Vstup do rozprávky a zaži počas dvoch týždňov čarovné príbehy.
  • Môžeš sa tešiť na rôzne hry, súťaže, kino, grilovačku, diskotéku, nových priateľov....... a malé prekvapenie.                                                                    Zázraky sa dejú v každom ročnom období.

detský tábor Čarokraj darčekový poukaz
Detský tábor Čarokraj

PRÍSPEVOK:

7 dní  -  329€  /  14 dní  -  619€

7 dní / 14 dní ubytovanie – izby s vlastným sociálnym zariadením. Bonus pri 14 dňovom pobyte 1 deň ubytovanie Grátis.

5x denne strava (raňajky formou švédskych stolov.
Po dohode strava pre CELIATIKOV a iné potravinové alergie

Celodenný pitný režim

Denný animačný program s animátormi a lektormi

Odborná zdravotná starostlivosť

Poistenie

Výlety a vstupné

Táborové tričko s logom

Pomôcky a materiál na tvorenie

Vstup do relax centra – vírivka, sauna

Rezervujte si tábor do 15.3.2024 a získaj 10 € zľavu. Po potvrdení prihlášky pre akceptáciu zľavy potrebné uhradiť zálohu 100 € alebo plnú sumu za tábor do 10 dní.

rekreačný príspevok

VYUŽITE 55% PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU OD ZAMESTNÁVATEĽA                 NA VYSNÍVANÝ TÁBOR PRE VAŠE DIEŤA!

 

Sme pripravení na bezpečné tábory 2024

Rodičia, 

veríme, že máte veľa otázok,  či bude Vaše dieťa v tábore v bezpečí. My tieto otázky riešime každý rok a robíme opatrenia pre bezpečnosť Vašich ratolestí. Popasovali sme sa s nimi po minulé roky, aj teraz to zvládneme! Zodpovednosť je našou zárukou na leto bez obáv! Denne pracujeme, aby ste si oddýchli s vedomím, že v spolupráci s RÚVZ SR riešime všetky dôležité opatrenia k  bezpečnej ceste za zážitkami Vašich - našich detí. Flexibilne sa prispôsobujeme meniacim sa podmienkam a o zmenách Vás budeme včas informovať. Zdravie a bezpečnosť detí je našou prioritou Prajeme si, aby boli tábory naplnené  šťastnými a veselými deťmi.

Tábor je dôležitou súčasťou leta, ale aj výchovy dieťaťa. Deti potrebujú pohyb, smiech, krik a hlavne partiu kamarátov, s ktorou toto všetko budú môcť zažiť. Pred septembrovým nástupom do školy poďme spoločne opäť vtiahnuť deti do ich detského sveta, vyberte si z našej ponuky letných táborov. Nedovoľte, aby Váš strach (aj keď opodstatnený a rozumieme mu), obmedzil získané sociálne zručnosti Vášho dieťaťa a muselo si ich od začiatku budovať.

detský tábor hygienické opatrenia
DETSKÝ TÁBOR čAROKRAJ

Online prihláška

dievča ukazuje svoju kresbu na tábore

Dokumenty na stiahnutie

Detský tábor Čarokraj

Referencie

čAKÁME ŤA V ČAROKRAJI!

Nech sa páči, vstúp a vychutnaj si nové dobrodružstvá!