REFERENCIE

povedali ako sa žije v čarokraji

PREČO NAŠE TÁBORY?

Učíme sa rozvíjať svoju fantáziu, rešpektovať svoje okolie, pomáhať slabším a chrániť prírodu.

Detský tábor Čarokraj, Free-time, Paverpol, Leto, Tvorenie, Fantázia nemá hranice, voľnočasové aktivity, Letný tábor, pre deti od 5 rokov, poklad, kino, Donovaly
Napísali naši malí, o našom Čarokraji

Detský tábor Čarokraj je náš malý detský raj. Všetci sa tu radi máme, každý rok sa stretávame. Ako sa v tom kraji žije?              Nech sa páči aj ty vstúp do sveta Fantázie. Ráno zvoní budíček a je tu čas rozcvičiek. Fantázii voľnosť dáme doobeda vytvárame.  Remeslá sa učíme darčeky si tvoríme. Paverpol my radi máme dielka z neho vyrábame. Tričká sme si vyzdobili, čo turistov na Donovaloch očarili. Vôňu cítiť zďaleka, celý tábor opeká. Špekačky sme upiekli aj omrvinky sme pojedli. Súťažíme, kde sa dá a to je riadna paráda. Prechádzka, či túra malá na Donovaly nás vylákala. S mapou sme si trošku vyšli a po stopách rozprávky k pokladu prišli. Takto sa tu sa my dobre máme a našich animátorov sem tam poslúchame. Hoci im aj zabrať dáme, no za nič na svete si ich nedáme.  To je náš Čarokraj - malý detský raj.

 
Emka v detskom letnom tábore

Ahoj, volám sa Emka a v tábore „Fantázia nemá hranice“ som už druhý rok. Od januára som sa tešila na prázdniny, je tu super. Práve som na túre a ideme súťažiť. O rok prídem znova, už sa teším.

Saška v detskom letnom tábore

Ahoj, volám sa Saška (zľava), v tábore som druhý rok, ďakujem že ste posunuli vekovú hranicu a mohla som opäť prísť medzi Vás aj s bratom. Našla som si tu super kamošky. Ďakujem.

Kaja v detskom letnom tábore

Ahoj jmenuji se Kaja a přijela sem z Čech, moc se mi tady líbí, je mi 5 let. Teď jsme v kreatívní tříde. O rok chci přijít taky.

chlapci v detskom letnom tábore

Ahoj, ja už chcem prázdniny, chcem ísť do tábora Matej (druhý z ľava), nám napísal v prvý septembrový týždeň. Naša veselá štvorka sa zladila farebne aj účesmi.  Kamaráti v každom počasí v tábore už tretí rok. 🙂

Diana v detskom letnom tábore

Ahojte, volám sa Diana a pred rokom som si tu našla kamarátku Emku, s ktorou sme sa tu stretli aj toto leto. Práve v rukách držím svoj obraz vyrobený technikou Paverpol.

Dorotka v detskom letnom tábore

Ahoj, volám sa Dorotka a v tábore som druhý  rok, prišla som aj s kamoškou Paulou. Práve si skúšam svoje tričko s Batikou.

Sophia v detskom letnom tábore

Ahoj, som Sophia, pochádzam z Anglicka, bála som sa jazykovej bariéry, ale je tu super, som tu druhý rok a stretli sme sa tu po roku s kamoškami. O rok sa vidíme. 🙂

ČO STE O NÁS NAPÍSALI?

Našej dcérke sa veľmi páčilo. Veľmi ďakujeme za to, že tam mohla ísť, aj keď má celiakiu. Najviac ju potešilo maľovanie vlastnej šálky, trička…. hľadanie pokladu a vlastne celý týždeň bol super Zažila kopu pekných zážitkov, priniesla nám vlastnoručne vyrobené krásne darčeky

Ďakujeme, pozdravujeme 

Ahoj, v prvom rade by som chcela poďakovať, že ste sa nám tak pekne postarali o deti. Ninke sa veľmi páčilo, doma rozprávala kopu zážitkov. Mala síce pár takých chvíľok, keď jej chýbala „maminka“, ale myslím že to zvládla v pohode. Všetky tri baby (Ninka, Simonka a Veronika) nám cestou domov v aute okamžite pospali, čo bol znak toho, že sa veru nenudili, ale mali kopu aktivít. Takže ešte raz veľmi ďakujeme a určite vás budeme odporúčať aj ďalej.

Filipovi sa veľmi páčilo, teraz sľubuje, že príde aj o rok.

Ďakujeme za skvelú akciu.  🙂 veľmi sa nám páčilo.

Karinke a Natálke sa v tábore veľmi páčilo, zážitky z celého týždňa rozprávajú ešte stále  Aj niečo tvorili, aj si zasúťažili, aj sa zahrali, aj čo to pochodili a videli, aj si našli nové kamarátky. Na fotkách čo ste už zverejnili na FB som videla, že Natálka je guláš a Karinka spomínala, že zjedla aj špekačky, čo by som do nej doma nikdy nedostala :), takže koľko ľudí, toľko chutí. Ďakujem Vám, že ste ich dali všetky  spolu na izbu, aspoň mali menšiu výhodu, že sa všetky poznali  a samozrejme ďakujem za krásny týždeň plný nových zážitkov. Letný tábor free-time odporučím aj ďalej a o rok sa podľa všetkého vidíme zase  Pekný deň.

Veľká vďaka krásne fotky 🙂

Krásneee fotky, Lea stále spomína 🙂

Dobrý deň, veľmi sa chcem Vám a celému Vášmu timu poďakovať za krásne zážitky mojej dcérky Peťky z Nitry. Počas pobytu vo Vašom letnom tábore. Peťka sa vrátila veľmi nadšená, spokojná, bez akýchkoľvek negatívnych postrehov. Aj poslané fotografie sú toho dôkazom. Ďakujem Vám a Vašim kolegom za pekný prázdninový týždeň, ktorý dal veľa skúseností mojej dcérke a určite odporučím Váš tábor mojim známym. Veľká VĎAKA za Vašu opateru, že Peťka sa vrátila zdravá a spokojná! Určite sa na budúci rok ozveme.

ZAŽI AJ Ty čarovné leto v čarokraji

Kontaktujte nás alebo vyplňte prihlášku tu.