Kreatívne kurzy pre dospelých

Hľadáte zmysel svojho života? Nehľadajte, začnite ho tvoriť!

Vítame ťa v našom kreatívnom ateliéri. Aj ty potrebuješ relaxovať a načerpať novú energiu a pritom k tomu stačí tak málo -  otvoriť dvere a vstúpiť. S troškou zručnosti si vytvoríš vlastný obraz alebo sochu, ktorú si hrdo odnesieš domov. Cieľom kurzu je naučiť ťa pracovať s Paverpolom, no najmä dosiahnuť, aby si každý oddýchol, cítil sa dobre, načerpal novú energiu a bol so sebou spokojný. Umenie je RELAX, ktorý ti prinesie ZDRAVIE, ŠŤASTIE a ÚSMEV NA TVÁRI. Kreatívne kurzy sú pre každého, kto si chce vyskúšať tvoriť a relaxovať. Kurzy sa konajú raz mesačne a prihlásiť sa môžete prostredníctvom online prihlášky.

TERMÍNY

26. 06. 2020

27. 06. 2020

19. 09. 2020

24. 10. 2020

21. 11. 2020

12. 12. 2020

MIESTO

MOJMÍROVÁ 6, ZLATÉ MORAVCE

Stretneme sa v priestoroch OZ FREE TIME SK na Mojmírovej 6 v Zlatých Moravciach, kde na vás čaká aj malé občerstvenie. Kurz je možne dohodnúť aj v mieste tvojho bydliska, pri minimálnom počte osem účastníkov, cena sa odvíja od vzdialenosti.

Plagát kurzy paverpol na rok 2020

PRÍSPEVOK: 45 €

Pri kúpe 6 a viac kurzov zľava.

Príspevok zahŕňa:

Materiál a pomôcky

Lektor

Občerstvenie - koláčiky, ovocie

Nápoje - káva, čaj, minerálka

PROGRAM

Program kurzu pre dospelých s technikou Paverpol je nasledovný:

Najskôr sa zoznámime s Paverpolom, jeho využitím a doplnkovými produktmi. Paverpol je určený hobby umelcom a je možné si s ním vyrobiť krásne umelecké sochy do interiérov, záhradné sochy, obrazy, dekoratívne predmety, a ozdoby aké si len dokážete predstaviť (hotové dielo je odolné voči mrazom až do -30 stupňov).   Viac o Paverpole preklik na blog Naučíš sa vytvoriť si sochu alebo obraz od základu až po finálne dielo, ktoré si odnesieš domov. Dĺžka kurzu je cca 4–8 hodín. Na kurze si môžete kúpiť alebo objednať aj materiál na ďalšiu tvorbu.

Je potrebné si doniesť staršie oblečenie, prezúvky a dobrú náladu.

Objav svoje dary KREATIVITU a FANTÁZIU.

Samozrejme si môžete zakúpiť aj materiál na výrobu ďalších dielok, ako aj darčekové poukazy pre radosť svojich najbližších a priateľov.

Ukážky z tvorby kurzistov

kurz pre dospelých s technikou Paverpol

Online prihláška

žena tvoriaca sochu na kurze pomocou Paverpolu

Darčeková poukážka

kurz Paverpolu pre dospelých

ART diela na objednávku

Objav svoje dary KREATIVITU a FANTÁZIU!

Nech sa páči, vstúp a vychutnaj si nové dobrodružstvá!